Arma zahájí přípravu v pondělí 21. června!

13. 6. 2021 | Redakce

Fotbalisté Ústí nad Labem zahájí přípravu na novou sezónu prvním tréninkem v pondělí 21. června!

Předposlední pondělí měsíce června bude patřit zahájení letní přípravy Army na sezónu 2021/2022 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Arma začne prvním dopoledním tréninkem a ještě v prvním týdnu ji čeká první přípravné utkání, které by se mělo sehrát na hřišti v Brné proti tamnímu SK.

Ve středu 30. června se Arma střetne s prvoligovým Slovanem Liberec, v sobotu pak narazí na Zbuzany. V dalších přípravných utkáních čeká Armu prvoligová Mladá Boleslav a "B" tým Viktorie Plzeň. Kompletní rozpis přípravných zápasů včetně přesných termínů vám přineseme na startu letní přípravy.

Arma se jako již tradičně bude připravovat na soustředění v tréninkovém areálu v Modré. První ligové utkání nové sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se bude hrát v termínu od pátku 23. července do neděle 25. července.

Ústí nad Labem hostí v sobotu Brozany plné exústeckých fotbalistů

23. 9. 2022

Arma - Bohemians: Foto od p. Solaře

22. 9. 2022