Arma začne ligu v Třinci, v prvním domácím utkání přivítá Jihlavu

16. 6. 2021 | Redakce

Nový ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY byl rozlosován. Druhá nejvyšší soutěž se vrací k modelu šestnácti účastníků, v sezoně 2021/2022 se odehraje tradičních 30 kol. Představí se i pět nováčků. Z FORTUNA:LIGY sestoupily týmy Slezský FC Opava, FK Příbram a FC Zbrojovka Brno. Naopak z třetích nejvyšších pater postoupily týmy MFK Vyškov a AC Sparta Praha "B".

Plánovaný začátek soutěže je stanoven na 24. července. Termíny zápasů se samozřejmě budou měnit dle dnů a času, ve kterých jsou týmy zvyklé hrát na svých stadionech. Termíny zápasů jsou tedy zatím pouze orientační.

Arma vstoupí do nového ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY soubojem na stadionu Třince. Stejně jako v sezóně 2019/2020 bude prvním soupeřem Army, který dorazí na Městský stadion v Ústí nad Labem, Vysočina Jihlava.

První velký hit podzimu přijde na řadu v 6. kole, kdy na Městský stadion přijede FK Příbram. O měsíc později přijde se fanoušci dočkají dalšího šlágru. Do Ústí nad Labem přicestuje FC Zbrojovka Brno.

Takřka na závěr podzimní části soutěže přijede do Ústí i Slezský FC Opava. Armu tedy čekají všichni tři sestupující týmy z FORTUNA:LIGY v domácím prostředí už na podzim!

Premiéru v nové sezóně si Arma odbyde v dalekém Třinci

22. 7. 2021

Z tiskové konference: Trenér Jarolím je s letní přípravou spokojený

22. 7. 2021