Generálka je tady! Arma jede do Zwickau. Diváci mohou dorazit na stadion

13. 7. 2021 | Redakce

Poslední zápas letní přípravy před startem nové sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je tady. Arma v něm pocestuje do německého Zwickau.

Arma se v sobotu 17. července od 14:00 střetne s týmem ze třetí nejvyšší německé soutěže - FSV Zwickau. Fanoušci mohou dorazit na stadion a to včetně těch českých!

Vstupenky se budou prodávat pouze online, na místě nebude k dispozici žádná pokladna. Cena vstupenky na hlavní tribunu je 15 EUR (9 EUR), lístek na stání pořídíte za 10 EUR (6 EUR). Cena vstupenek v závorce platí pro děti a školáky do 17 let, důchodce a držitele průkazů ZTP. Vstupenky můžete zakoupit zde.

Brány stadionu se otevřou ve 12:30, samotné utkání začíná ve 14:00. Na stadion se dostanou pouze fanoušci, kteří prokáží bezinfekčnost jedním z následujících způsobů:

- prokázáním plného očkování po uplynutí lhůty 14 dní od druhé dávky (prokázání digitálním CovPassem nebo bez digitálního CovPassu po registraci v Testovacím centru - informace zde)

- prokázáním prodělání nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech (v takovém případě je opět nutná registrace přes Testovací centra nejdříve 12. července nebo v den utkání)

- platným PCR nebo antigenním testem z oficiálních odběrových míst provedený nejdříve v pátek 16. července ve 12:00, aby byla zajištěna 24-hodinová platnost testu ke vstupu na stadion

- platným antigenním testem provedeným na místě v jedné z určených laboratoří provedeným v časech 16. července 12:00 - 20:00, 17. července 8:00 - 14:00.

Fanoušci se musí mimo jedné z uvedených variant před vstupem na stadion prokázat také průkazem totožnosti, vytištěnou vstupenkou z online prodeje a v případě testování na místě také průkazem zdravotní pojišťovny.

Jak na stadion? Stadion se jménem GGZ Arena se nachází na adrese Stadionallee 1 08066 Zwickau - Eckersbach. Blížší informace o stadionu včetně virtuální prohlídky stánku soupeře najdete zde.

Hodnocení: Adam Čičovský

24. 9. 2021