V sobotu začíná nový ročník F:NL, diváci mohou na Městský stadion ve velkém počtu

21. 7. 2021 | Redakce

Už v sobotu startuje nový ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Na Městský stadion v Ústí na Labem bude moci dorazit plný počet diváků! Ti se budou muset prokázat bezinfekčností! Na stadionech se budou otevírat i sektory hostů!

Všichni fanoušci budou muset nadále prokazovat bezinfekčnost. Pro vstup na stadion musí fanoušci doložit jedno z následujících:

- PCR test s negativním výsledkem provedený nejdéle 7 dní před utkáním

- Antigenní test s negativním výsledkem provedený nejdéle 72 hodin před utkáním

- Ukončeným očkováním ve lhůtě 14 dnů po aplikaci druhé dávky (prokázání certifikátem o očkování)

- Proděláním nemoci SARS-CoV-2, kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

Všichni fanoušci musí mít po celou dobu pohybu v areálu Městského stadionu nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95) nebo obdobný prostředek (například nanoroušku) s filtrační účinností minimálně 94%.

Arma vstoupí do sezóny utkáním na stadionu Třince. Utkání se hraje v sobotu 24. července od 10:15 hodin a na stadion mohou zavítat také fanoušci Army! Sektor hostů bude dle nařízení Ligové fotbalové asociace otevřený!

První domácí utkání přijde na řadu tradičně v pátek 30. července od 18:00. Soupeřem modrobílých bude Vysočina Jihlava.

Hodnocení: Adam Čičovský

24. 9. 2021