Kup si permanentku a přijď nás podpořit! Arma spouští prodej permanentek

20. 7. 2021 | redakce

Nová sezóna se blíží a Arma zahajuje prodej permanentních vstupenek na sezónu 2021/2022. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA se vrací k původnímu formátu a fanoušci se tak opět mohou těšit na 15 soupeřů, tím pádem také na 15 domácích zápasů!

VSTUP NA STADION ZA VŠECH OKOLNOSTÍ

Zajisti si vstup na fotbal za všech okolností! Doba je nejistá a pro fotbal to platí dvojnásob. V případě, že by nastala státní bezpečnostní opatření a byl snížen povolený počet účastníků na sportovních událostech, majiteli permanentní vstupenky to nevadí! Právě držitel permanentky je pro nás na prvním místě!

HLAVNÍ VÝHODY PERMANENTNÍ VSTUPENKY

Permanentní vstupenka zajišťuje vstup na všechny domácí zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v sezóně, na utkání MOL Cupu a také na přípravná utkání hraná na Městském stadionu. S permanentkou získáváte také slevu slevu 10% do fanshopu a hrajete o podepsané dresy hráčů "A" týmu FK Ústí nad Labem

- vstup na všechny domácí zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY
- vstup na všechny domácí zápasy MOL Cupu
- jednorázová sleva 10% na nákup ve fanshopu k Vašim narozeninám
- soutěž o podepsané dresy

CENA

Cena permanentní vstupenky na sezónu 2021/2022 je 600 Kč!

SOUTĚŽ O PODEPSANÉ DRESY

S permanentní vstupenkou soutěžíte o podepsané dresy FK Ústí nad Labem. Tentokrát se bude jednat o speciální edici. Dresy budou podepsané vybranými hráči Army. Vítěze budeme losovat na každém domácím utkání. Ale pozor! Abyste se mohli do soutěže zapojit, je po zakoupení permanentní vstupenky nutné se registrovat do databáze soutěžících pomocí jednoduchého formuláře. Více se dočtete níže.

DÁREK K VAŠIM NAROZENINÁM

Majitelů permanentních vstupenek si velmi vážíme a proto pro vás máme jednu velkou novinku! Každý majitel permanentky má právo na jednorázový nákup ve fanshopu se slevou 10%! Tato sleva platí v měsíci Vašich narozenin! V případě, že se v daném měsíci nebude hrát a fanshop nebude otevřený, můžete slevu využít v předchozím měsíci. Pro aplikování této slevy je třeba se registrovat pomocí jednoduchého formuláře.

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽÍ

Je to snadné! Stačí vyplnit Vaše základní údaje a jste ve hře o podepsané dresy a získáváte nárok na slevu 10% ve fanshopu! Formulář pro registraci najdete zde. Informace o zpracování Vašich osobních údajů najdete zde.

PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK

Prodej permanentních vstupenek začíná již v úterý 20. července! Permanentku si můžete zakoupit po předchozí telefonické dohodě na sekretariátu klubu. Pro dohodu času předání volejte na telefonní číslo 776 670 938.

Permanentku si můžete zakoupit také v den utkání 2. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Vysočině Jihlava. V 16:00 pro Vás otevřeme Zákaznické centrum. Prodej bude spustěn také na hlavní pokladně Městského stadionu a to hodinu před zápasem s Jihlavou.

PERMANENTKY Z LOŇSKÉ SEZÓNY

Loňská sezóna bohužel přinesla fotbalovým fanouškům zavřené tribuny po většinu sezóny z důvodu špatné covidové situace. Pokud vlastníte permanentku z loňské sezóny a chcete vrátit peníze, ozvěte se na e-mail l.jireckova@fkusti.com.

Hodnocení: Adam Čičovský

24. 9. 2021