Arma se z Prahy vrací bez bodu

16. 10. 2022 | Redakce

V rámci 11. kola FORTUNA ČFL Skupiny B zajížděla Arma ke šlágru kola na stadion vedoucí Viktorie Žižkov. Souboj prvního týmu ze třetím zvládla lépe domácí Viktoria, která zvítězila 5:0.

ČFL 22/23, 11. kolo, 16. 10. 2022, 10:15 hod.

FK Viktoria Žižkov

FK VIAGEM Ústí nad Labem

5:0 (2:0)
Branky: 17. Klusák, 27. Voltr, 48. Voltr, 75. Petráň, 79. Petráň
FK Viktoria Žižkov:

Švenger – Muleme, Tregler, Jirásek, Voltr, Prošek, Súkenník (C), Batioja, Řezáč, Březina, Klusák.

Náhradníci: Slanina, Žežulka, Štrombach, Kadlec, Petráň, Hönig, Bazal.

FK VIAGEM Ústí nad Labem:

Plachý – Hudec, Čítek (C), Robert, Jiránek, Zaspal, Uličný, Cantin, Kubín, Vobecký, Benda.

Náhradníci: Bím – Tomšík, Škoda, Zůza, Fischer, Klimt.
Trenér: Dušan Tesařík

Do utkání vstoupil lépe domácí Žižkov, který v 17. minutě zásluhou Davida Klusáka otevřel skóre. Druhou branku přidala domácí Viktoria ve 27. minutě. Prosadil se Radek Voltr.

Stejný hráč zvýšil na 3:0 tři minuty po příchodu z kabin. Utkání uzavřel dvěma a slepenými góly Michal Petráň. Trefil se v 75. a v 79. minutě utkání.

Arma tak utkání na Žižkově nezvládla a po prohře 0:5 se v tabulce o jednu pozici propadla. Díky lepšímu skóre ji předběhl Chlumec nad Cidlinou.