Arma v Kolíně neuspěla a vrací se bez bodového zisku

22. 10. 2022 | Redakce

V rámci 12. kola zajížděla Arma na stadion druhého Kolína. Arma v utkání byla dlouho lepší, ale nakonec si díky inkasovanému gólu v nastaveném času druhého poločasu neodváží ani bod.

ČFL 22/23, 12. kolo, 22. 10. 2022, 10:30 hod.

SK Sparta Kolín

3:2 (1:1)
Branky: 45. Sodoma, 66. Fotr, 90+1. Sodoma - 21. Cantin, 58. Benda
SK Sparta Kolín:

Bína – Hakl, Breda, Jaroš, Vondráček (K), Sodoma, Šnajdr, Čapek, Neuberg, Milec, Soběslav

Náhradníci: Fejfar – Čapek, Veselý, Routek, Fotr, Mansfeld.

FK Ústí nad Labem:

Plachý – Hudec, Čítek (K), Jiránek, Zaspal, Uličný, Cantin, Kubín, Klimt, Vobecký, Benda

Náhradníci: Soblahovský – Hajaš, Slepčík, Škoda, Zůza.

Do utkání v Kolíně vstoupila lépe Arma. Ve 21. minutě otevřel skóre Matthew Cantin. Arma měla v prvním poločasu herní převahu, další branku ale přidat nedokázala.

Naopak, ve 45. minutě uspěl jeden z domácích hráčů v souboji ve vápně, míč se dostal k Sodomovi a ten ho pověsil do šibenice - 1:1.

V 58. minutě se krásnou ranou prezentoval Jaroslav Benda a Arma znovu vedla. Domácím se podařilo opět odpovědět a to konkrétně v 66. minutě zásluhou Fotra.

Arma se ale nakonec vrací z Kolína bez bodu. Z poslední akce domácí tým vytěžil gól. Míč do branky protlačil Sodoma, který tak přidal svůj druhý gól v zápase.

U13 skončili na pěkně obsazeném turnaji v Mostě těsně pod stupni vítězů

5. 2. 2023