Arma přemohla remízového krále a veze domů 3 body

5. 11. 2022 | Redakce

V posledním venkovním utkání podzimu zavítala Arma do Živanic. Dlouhou dobu to vypadalo, že domácí tým - remízový král, přidá osmou remízu v sezóně. Proti byl ale Lukáš Mayerhofer, který zajistil Armě z posledního výjezdu na soupeřův stadion v podzimní části soutěže tři body!

ČFL 22/23, 14. kolo, 5. 11. 2022, 14:00 hod.

TJ Sokol Živanice

1:2 (1:0)
Branky: 18. Kopecký – 54. Klimt, 79. Mayerhofer. ŽK: 88. Polák – 85. Zůza. ČK: 83. Václavek (ZIV)
TJ Sokol Živanice:

Frydrych – Spěvák, Chocholatý, Vobejda, Buriánek, Štěpánek, Polák, Václavek, Langr (C), D. Pánek, Kopecký.

Náhradníci: Vaníček – F. Pánek, Nikodem, Horčička, Bartaloš, Vít.

FK Ústí nad Labem:

Plachý – Čítek (C), Jiránek, Zaspal, Škoda, Zůza, Uličný, Kubín, Klimt, Vobecký, Benda.

Náhradníci: Maxa, Mayerhofer, Hudec, Hajaš, Slepčík.

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se v 18. minutě dostali do vedení zásluhou Lukáše Kopeckého.

Armě se podařilo vyrovnat v 55. minutě. Na konci rychlého brejku stál Martin Klimt, který uklidil míč do prázdné živanické branky. Když už to vypadalo, že domácí potvrdí pověst remízového krále a přidají osmou remízu v sezóně, vzal to na sebe Lukáš Mayerhofer, který poslal Armu do vedení.

Jeho branka ze 79. minuty se ukázala jako vítězná a Arma tak z posledního venkovního utkání podzimní části sezóny veze domů 3 body!

U13 skončili na pěkně obsazeném turnaji v Mostě těsně pod stupni vítězů

5. 2. 2023