Arma porazila FC Písek 3:0

29. 1. 2022 | Redakce

Ve třetím utkání v rámci Zimní přípravy 2022 přivítala Arma FC Písek hrající ČFL.

Zimní příprava 2022, přát., 29. 1. 2022, 11:00 hod.
UMT Městský stadion Ústí nad Labem

FC Písek

3:0 (1:0)
Branky: 10. Krobot, 48. D. Černý, 83. Gonzalez
FK Ústí nad Labem:

Němec - A. Černý, Tymoshenko, Čítek, Kurka - Gedeon, Jakš, Čičovský - Jiránek, Ogiomade, Krobot.

Náhradníci: Plachý - Vukotić, Hudec, Kabatsov, Miskovič, D. Černý, Emmer, Onije, Nyavedji, Gonzalez.

FC Písek:

Satrapa - Mašek, Kulík, Němeček, Kalousek, Belej, Mařík, Hrachovec, Kotrba, Sajtl, Koreš.

Náhradníci: Těžký, Horon, Bílý, Veliký, Hadáček, Voráček, Stejskal.

Arma začala aktivně a hned ve 2. minutě se po hezké kombinaci na levé straně zjevil v pokutovém území v šanci Karel Jakš, ale svůj pokus namířil po zemi jen do připraveného brankáře Satrapy.

V 10. minutě hosté zaváhali v rozehrávce, míče se zmocnil Filip Gedeon, kolmicí posunul míč na Ladislava Krobota, který přehodil brankáře a otevřel skóre - 1:0.

V 15. minutě centroval z pravé strany Jonáš Jiránek, k zakončení se dostal Ladislav Krobot, jeho hlavičku si ale hostující brankář pohlídal.

Ve 48. minutě přišla druhá branka. Ve vápně se k míči dostal David Černý a střelou do protipohybu brankáře zvýšil na 2:0.

V 55. minutě byl faulován Jiří Miskovič a sám se postavil k exekuci přímého kopu. Svůj pokus kroutil na zadní tyč, tam byl ale hostující brankář včas.

O tři minuty později zahrozili hosté. Po akci z levé strany přišla střela na zadní tyč, ale branku minula.

V 67. minutě se z úhlu dostal do úniku Lorenzo Gonzalez, proti dvěma protihráčům a brankáři ale nedokázal prokličkovat do zakončení. V 72. minutě to zkoušel Elom Nyavedji, jeho pokus ale brankář hostí zachytil.

Stejný hráč pak vymyslel gól na 3:0. Po jeho přihrávce k levé strany zakončoval z pokutového území Lorenzo Gonzalez a procedil míč za brankovou čáru.

Arma tak podruhé v řadě zvítězila 3:0. Po Baníku Most-Souš porazila stejným výsledkem také FC Písek. Za týden se Arma opět představí na umělém trávníku Městského stadionu. Ve stejný čas přivítá FC Přepeře.

Ohlasy trenérů

David Jarolím: "Utkání splnilo účel, prostřídali jsme, všichni zůstali zdraví. Gólů jsme mohli přidat více, obě poloviny zápasu byly vyrovnané. Z nových tváří máme šikovné hráče, budeme dál jednat zda zůstanou. U některých jsme jejich výkony mile překvapeni."

Ústí nad Labem hostí v sobotu Brozany plné exústeckých fotbalistů

23. 9. 2022

Arma - Bohemians: Foto od p. Solaře

22. 9. 2022