Třetí výhra v řadě. Arma porazila Přepeře 2:0

5. 2. 2022 | Redakce

Arma si připsala třetí výhru v řadě v rámci Zimní přípravy. Na umělém trávníku Městského stadionu porazila FK Přepeře 2:0.

Zimní příprava 2022, přát., 5. 2. 2022, 11:00 hod.
UMT Městský stadion Ústí nad Labem

FK Přepeře

2:0 (0:0)
Branky: 77. Gonzalez, 90. Krobot
FK Ústí nad Labem:

Plachý - Brak, Kurka, Jiránek, Krobot, Miskovič, Kabantsov, Nyavedji, Ogiomade, Emmer, Čičovský.

Náhradníci: Němec - Hudec, Tymoshenko, Gedeon, Gonzalez, Švanda, Čítek.

FK Přepeře:

Truksa - Krasnický, Žukowski, Nesvadba, Kventsar, Tvahora, Pavlata, Martan, Novák. Dvořák, Hadaščok.

Náhradníci: Čamrda - Jarosz, Knejzlík, Jánošík, Prokopec, Bulíř, Elbel, Synek.

Arma začala aktivně. V 5. minutě se do zakončení v pokutovém území dostal Ladislav Krobot, ale svou hlavičku namířil těsně nad branku. V 10. minutě předvedl povedenou kličku v pokutovém území Adam Čičovský, následnou střelu ale obrana soupeře zablokovala.

Ve 12. minutě zahrozili i hosté, po rychlém protiútoku přišla přihrávka z pravé strany na hranu pokutového území pro Pavla Tvarohu, který řádně protáhl Jana Plachého střelou na zadní tyč.

O čtyři minuty později měli hosté další velkou šanci. Ve vápně se k hlavičce dostal Ladislav Martan, ale svým nedůrazným zakončením branku Army neohrozil.

Ve 20. minutě to Přepeře zkoušely ze standartní situace, ale střela zamířila nad branku Jana Plachého.

Ve 28. minutě vznikl před brankou hostujícího týmu velký závar, balón poskakoval v okolí brankové čáry, ale nikdo z ústeckých ho nedokázal dorazit do branky. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

V 57. minutě se po zblokovaném centru dostal k zakončení Lorenzo Gonzalez, ale jeho pokus byl taktéž zablokovaný. O tři minuty později vyslal pěkný balón za obranu Jiří Miskovič. Lorenzo Gonzalez si nabíhal z pravé strany, ale v zakončení nebyl úspěšný.

V 77. minutě si Lorenzo Gonzalez vybojoval pokutový kop, který šel sám zahrát. Na první pokus brankáře hostí nepřekonal, z dorážky už ale poslal míč do branky - 1:0.

Arma to nadále zkoušela a vyplatilo se. V nastavení, které se hrálo díky ošetřování v průběhu druhého poločasu, se Arma dostala do úniku dva na jednoho. Lorenzo Gonzalez tuto situaci vyřešil přihrávkou na Ladislava Krobota a ten si v zakončení počínal výborně - 2:0.

Arma tak přidala třetí výhru v řadě. Po výhrách 3:0 nad Baníkem Most-Souš a Pískem porazila FK Přepeře 2:0.

Ohlasy trenérů

David Jarolím (FK Ústí nad Labem): "Přijel výborný třetiligový soupeř, pro nás to byl dobrý test. V prvním poločasu si soupeř vytvořil nějaké situace po našich ztrátách, ale celkově jsem spokojený. Kdybychom proměnili šanci na začátku, možná by se poločas vyvíjel jinak. Šance jsme měli, důležité je, že si je vytváříme."

Ústí nad Labem hostí v sobotu Brozany plné exústeckých fotbalistů

23. 9. 2022

Arma - Bohemians: Foto od p. Solaře

22. 9. 2022