Arma na závěr přípravy porazila Příbram B vysoko 5:0

25. 2. 2022 | Redakce

V generálce na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY narazila Arma na třetiligovou Příbram "B". Poslední představení v přípravě se Armě vydařilo, výhru 5:0 řídil Marvis Amadin Ogiomade, který nasázel hattrick.

Zimní příprava 2022, přát., 25. 2. 2022, 13:00 hod.
Blšany

1. FK Příbram B

5:0 (2:0)
Branky Army: Ogiomade 3, Kabantsov, Gonzalez
FK Ústí nad Labem:

Plachý - Tymoshenko, Brak, Kurka, Krobot, D. Černý, Ogiomade, Havrda, Emmer, Čičovský, Kabantsov.

Náhradníci: Němec - Hudec, Gedeon, Jiránek, Gonzalez, Miskovič, Švanda, Nyavedji, Čítek.

1. FK Příbram B:

Bleha, Hošek, Cmijanović, Budínský, Švestka, Ziyad, Jelínek, Majid, Vott, Dvořák, Zahladko

Náhradníci: Novotný, Vostárek, Nogha, Kolář, Schindler, Rajtmajer.

Arma se dvakrát prosadila už v průběhu prvního poločasu. Skóre otevřel Mikhaylo Kabantsov, druhou branku přidal Marvis Amadin Ogiomade.

Ve druhém poločasu se hráči Army trefili třikrát a stanovili tak konečné skóre na 5:0. Nejprve přidal svou druhou branku v zápase Marvis Amadin Ogiomade. Poté se prosadil Lorenzo Gonzalez a zvýšil na 4:0. O poslední branku se znovu postaral Marvis Amadin Ogiomade a dokončil tak svůj hattrick.

Arma tak zakončila zimní přípravu s bilancí pěti výher a dvou porážek. Jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zahájí Arma již příští pátek, v tradiční čas od 18:00 přivítá na Městském stadionu SK Líšeň. Zpátky na fotbal! Přijďte podpořit Armu!

Ústí nad Labem hostí v sobotu Brozany plné exústeckých fotbalistů

23. 9. 2022

Arma - Bohemians: Foto od p. Solaře

22. 9. 2022